کتابخانه ملی (اصلاحیه!) + چند لینک

ما یک غلطی کردیم و مطلبی در مورد کتابخانه ملی نوشتیم! از آنجا که مملکت به شدت پویا و به‌روز است، اینجانب تا آخر عمرم باید اصلاحیه ضمیمه آن مطلب کذایی بکنم!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اول اینکه طریقه عضوگیری طی همین مدت کوتاه تغییرات اساسی پیدا کرده. دیگه دانشجوی لیسانس ثبت نام نمی‌کنند مگر با معرفی نامه از دانشگاه و مشخص بودن موضوع تحقیق و ... . خوشبختانه در این مورد سایت رسمی کتابخونه توضیحات کامل و به‌روز داره.

دوم اینکه چایخانه راه افتاده و دیگه مجبور نیستید به طبقه منفی سه مراجعه کنید، چون اصلا راه‌تون نمی‌دن! گرچه توی چایخانه‌ هم چیز دندون‌گیری پیدا نمی‌شه. جاش رو هم نمی‌گم که اگه عوض شد دوباره مجبور نشم تکمیلیه بنویسم. از هر کس بپرسید راهنمایی‌تون می‌کنه J

سوم اینکه در پی طرح‌های جداسازی، موقعیت دستشویی‌های خانم‌ها و آقایان بل‌کل از هم سوا شده و فاصله شرعی شدیدا رعایت شده. معلوم نیست بعد از ده ماه چه اتفاقی افتاده که به این فکر افتاده‌ند. به ما چه! اینو گفتم که اگه قبلا یک بار به اینجا مراجعه کردید و بعد از مدتی دوباره تشریف آوردید، سرتون رو نندازید پائین و برید توی دستشویی جنس مخالف!

چهارم اینکه ... اصلا من دیگه هیچی نمی‌گم. هر چی می‌خواین از توی این سایت پیدا کنید و اگه درست نبود، ناسزاش رو به خودشون بگید. به من ربطی نداره!

××××××

چند لینک

عروسی بندری

یک عکس از یک هشدار جالب

پیام خود را با خون بنویسید (لینک از خوابگرد)

این تصویر خیلی باحال بید. حتی وقتی اندازه‌ش هم تغییر میکنه همون اتفاق میفته! کسی می‌دونه رازش چیه؟ (لینک از روزهای بی‌خاطره)

چگونه آدمیان عروسی می‌کنند

 

/ 6 نظر / 42 بازدید
اکرم

سلام. مگه بده مملکت به اين پويايی هيچکس تا حالا نديده. همين طور پيش بريم ۱۰ سل ديگه دنيا رو ميذاريم تو جيبمون. در مورد جبر اختيار دارم يه چيزايی می خونم سر در بيارم تو وبلاگم مينويسم.

یک امیر

هر کی خربزه می خوره پای لرزشم می شینه! ممنون از لینک ها.

saba

واااي...چه قده عصبانی هستي ...بلا نسبت شما... خودتون رو ناراحت نکنيد.....مملکت گل و بلبل ِ کاريشم نمی شه کرد...

مندو

سلام. احساس مسوولیتت قابل تقدیره! من فکر می کنم چند وقت دیگه ورودی خواهران و برادران جدا میشه.

سیاورشن

سلام ...خدا کنه مکانش بلکل تغيير نکنه ...بابت لينک ممنون ...قربانت

خاطراتچی

و امروز روز ملی خلیج فارس است: پیشنهاد ایروا برای بزرگداشت این روز توسط وب نویسان ایرانی http://www.irwa.blogfa.com/ و امروز روز ملی خلیج فارس است روزی که در آن با همت دلیران ایران زمین ، اشغالگران پرتغالي از خليج فارس اخراج شدند. برای زنده نگاهداشتن نام خلیج همیشه فارس پیشنهاد می کنیم که امروز ، تمامی وب نویسان ایرانی در اقدامی هماهنگ و سراسری ، مطلبی در بزرگداشت این روز در صفحه اول وب نوشت (وبلاگ) و یا وبگاه (وب سایت) خود قرار دهند. در این راستا می توان با استفاده از توان وب نویسان ایرانی خارج کشور ، مطالبی در زمینه این روز به زبان انگلیسی و حتی سایر زبان های زنده دنیا تهییه نمود وب نوشت گروهی ایروا )وب نوشت گروهی ایرانیان خارج کشور( نیز سعی می کند مطالب مفیدی در این زمینه جمع آوری و عرضه نماید پیوند های مرتبط: کاریکاتورهای خلیج فارس، درباره خلیج فارس ،فستیوال خلیج فارس http://www.irwa.blogfa.com/